İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Denetim Hizmetleri

Uluslararası standartlar kapsamında iç denetimlerin yapılması ve uyum süreçlerine hazırlık.

Aysun TUNCER

Yönetim Sistemleri Takım Lideri

Bu konuda daha fazla bilgi almak için doğrudan çözüm danışmanımızla temasa geçebilirsiniz.

+90 312 201 7805

Her şey hazır mı?

Bu sorunun cevabını vermek kolay değil. Araştırmalar her geçen gün daha fazla kurumun güvenlik ve iş sürekliliği anlamında bilinçlendiğini, kurumsal yapılanmasını da bu doğrultuda değiştirdiğini gösteriyor. İşleyişin standartlara uygun olup olmadığını denetlemek ve eksikleri ortaya çıkararak giderilmesini sağlamak her kurumun elinde... Başarıya doğru sağlam adımlar atmayı hedefleyen kurumların tüm süreçlerinde denetleme hizmeti sunan İnnova’nın farkı, ortaya çıkan ihtiyaçlara diğer İnnova ürün ve hizmetleriyle uçtan uca çözümler sunabilmesi. Çünkü İnnova, danışmanlık hizmetleri ekibindeki en iyi denetleme uzmanlarıyla tüm işleyişi ele alan bir denetleme süreci sonunda; gerekli olan geliştirmeyi, düzenlemeyi ve bilinci kuruma sağlayabilen sayılı şirketlerden biridir.

İnnova Denetim Hizmetleri

Denetim, ihtiyacı belirler

Uzman denetçiler, söz konusu standartlar ve kurum için belirlenmiş çerçeveleri kapsamında durum değerlendirmesi yaparak uygulamalar ve süreçlerdeki eksikleri tespit eder ve raporlar. Organizasyonun belgelendirmeye hazır hale getirilmesi için yapılması gereken çalışmalar kapsamında İnnova Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ekibi, İnnova bünyesinde bulunan; yazılım, sistem entegrasyonu, ürün satışı ve kurulumu gerçekleştiren ekipler ile bir arada çalışarak gerekli tüm çözümleri sunar. Eksikler hızla giderilir ve kurum kısa sürede dünya standartlarına uygun bir yapılanma haline gelir.

Hedefiniz ISO 27001 ise...

Bünyesinde her biri ayrı yeteneklere sahip olan uzmanlar barındıran İnnova, bilgi güvenliği standardı ISO 27001 konusunda önemli referanslara sahip.
Bunlardan en önemlisi, geniş şube ağındaki binlerce çalışanı ve tüm İstanbul’u kapsayan hizmet alanıyla milyonlarca müşteriye dağıtım yapan İGDAŞ.
İGDAŞ, İnnova’nın rehberliğindeki uyum süreci sonunda ilk ISO 27001 sertifikalı Türk şirketi oldu.

BAŞARI ÖYKÜSÜ
ISO27001 sertifikasını almayı başaran İlk Türk şirketi İGDAŞ’ın hazırlıkları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


BAŞARI ÖYKÜSÜ
TTNET’in ISO27001 sertifikayon süreci ve İnnova işbirliği hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cobit 5 Foundation Eğitimi ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme Eğitimi ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi