İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova Cisco İş Ortakları Zirvesi 2016’dan iki ödül ile döndü

Yenilikçi ve vizyoner çözümlerini üstün performansı ile bir araya getiren İnnova’nın başarısı, sektör lideri iş ortakları tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. İnnova son olarak Cisco’dan “Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı” ve “Mimari Başarı: Kurumsal Ağlar” ödüllerini kazandı.

25.05.2016 - İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş., 5-7 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen ve 2015 Mali yılı içerisinde üstün başarı gösteren Cisco iş ortaklarının ödüllendirildiği Cisco Türkiye İş Ortakları Zirvesi’nden iki ödül kazanarak döndü.

İnnova, 2015 yılında geliştirdiği ve uyguladığı yenilikçi bulut tabanlı çözümler ile “Cisco Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı” ödülüne layık görüldü.

İnnova’nın 2015 yılında Cisco mimarilerinde gerçekleştirdiği başarılı projeleri ise İnnova’ya “Mimari Başarı: Kurumsal Ağlar” kategorisinde yılın Cisco iş ortağı ödülünü kazandırdı.

Yıl boyunca başarılı çalışmaları ile dikkat çeken iş ortaklarının ödüllendirildiği etkinlikte teknolojik yatırımlar, Cisco mimarilerinde gerçekleştirilen başarılı projeler, problem çözme, müşteri ilişkileri ve satış yaklaşımları baz alınarak yapılan seçim ile toplam 15 kategoride 13 iş ortağına ödülleri takdim edildi.