İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova, SAP Recognized Expertise programına dahil oldu

İnnova, SAP’nin iş zekası (SAP BI) çözümlerindeki uzmanlığını bir üst basamağa taşıyan SAP Recognized Expertise unvanını aldı.
İnnova, SAP Recognized Expertise programına dahil oldu

16.02.2015 - SAP Gold Partner olarak pek çok SAP projesine imza atan İnnova, iş zekâsı alanındaki uzmanlığını derinleştirerek, Türkiye’deki SAP Recognized Expertise programına dahil oldu. SAP tarafından yalnızca belirli alanlarda uzman hale gelen ve başarısını kanıtlayan iş ortaklarına verilen bu unvan, İnnova’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği SAP satış başarılarına ve mevcut SAP müşterilerine kazandırdığı katma değerli hizmetlere dayanıyor.

SAP’nin ‘Recognised Expertise’ programına dahil olan iş ortakları, belirli alanlardaki uzmanlıklarını geliştirme ve yetkinliklerini daha da artırma fırsatı yakalıyor. Ayrıca bu iş ortakları, rekabette bir adım öne geçerek güvenilir bir çözüm sağlayıcı haline geliyor.

İnnova, iş zekâsı (SAP BI/Business Objects) başta olmak üzere tüm SAP çözümlerine yaptığı yatırımlara 2015’te de hız kesmeden devam ediyor. Bu sayede İnnova, iş ortakları nezdindeki konumunu korumayı ve yükseltmeyi, benzer iş ortaklığı programları içerisinde daha fazla yer almayı hedefliyor.