İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Bilişim 500 sonuçlarına göre
‘Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü’ 
Kategorisinde Lider İnnova

Bilişim 500 araştırmasının sonuçları açıklandı. Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova, “Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü” kategorisinde birinci olarak bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtladı.
Bilişim 500 sonuçlarına göre
‘Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü’ 
Kategorisinde Lider İnnova

24.07.2015 - Her yıl, Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların bir yıllık net satış gelirleri baz alınarak yapılan ‘Bilişim 500’ araştırmasının sonuçları açıklandı. 2014 yılı verilerine dayanarak gerçekleştirilen bu yılki araştırmanın sonuçlarına göre, Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova, ‘Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü’ kategorisinde en yüksek satış gelirini elde ederek bir ödülün daha sahibi oldu. Bu birincilik ile İnnova, 2007 yılından beri bu alandaki liderliklerinin sayısını 5’e yükseltmiş oldu.

İnsan kaynakları uygulamaları, veri yedekleme, uygulama geliştirme araçları, orta katman, çağrı merkezi, yönetim bilişim sistemleri gibi iş uygulamalarının yazılım kısmını içeren bu kategori, entegratör şirketlerin iş uygulamalarından elde ettikleri ciroya bağlı olarak şekilleniyor. Şirketler, tüm bu iş uygulamalarının satışından elde ettikleri toplam gelirlere göre bu kategoride listeleniyor.

Diğer kategorilerde de yüksek performans


İnnova, elde ettiği bu başarının dışında Bilişim 500’ün farklı kategorilerinde en yüksek performansı gösteren şirketler arasında yer aldı. İnnova birinci olduğu kategorinin yanında aynı zamanda, Danışmanlık, Kurulum - Bakım - Destek, ERP Yazılımları, CRM Yazılımları, Sunucu Gelirleri, Ağ Donanımı Gelirleri kategorilerinde de adını ilk 10’a yazdırmayı başardı.

“Göstergeleri dikkatle okuyoruz”


Bilişim 500 araştırmasında elde edilen sonuçların, Türkiye bilişim sektörü açısından önemli bir gösterge olduğunu işaret eden İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, “Bilişimde rekabetin hızla arttığı bu ortamda, Bilişim 500 araştırması sadece firmaların cirosal büyüklüklerini gösteren bir liste değil. Sektörün gerçekleştirdiği evrimi yakından takip edebilmemizi sağlayan önemli bir gösterge. Buradaki sonuçlar, firmaların her yıl donanımdan yazılım-hizmet odağına doğru hızlı kaydığını gösteriyor. Biz de İnnova olarak yazılım ve hizmet alanındaki yetkinliklerimizi her geçen gün çoğaltarak, bilişim sektörüne yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Son 5 yılda 32 saygın ödül


İnnova, bilişim sektörüne liderlik eden özgün çözümleri, Türkiye sınırlarını aşan çok sayıdaki başarılı projesi ve Türkiye açısından yarattığı katma değerin bir neticesi olarak, kurulduğu günden bu yana pek çok ödüle layık görüldü. Sadece son 5 yılda aldığı 32 saygın ödül ile sektördeki başarısını perçinleyen İnnova, her yıl bu ödüllere yenilerini ekleyerek büyümesini sürdürüyor. Bilişim 500 araştırması sonuçlarına dayanarak elde ettiği birincilikler, bilişim dünyasının lokomotifleri arasında yer alan İnnova’nın performansının en önemli göstergelerinden biri.