İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda Big Star ödülü İnnova’nın…

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda tam 10 yıldır aralıksız yer almayı başaran tek şirket olan İnnova, ‘Büyükler Ligi’ olarak da bilinen Big Star ödülünün de sahibi oldu.
Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda Big Star ödülü İnnova’nın…

10.11.2015 - Her yıl Deloitte tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji kuruluşlarının belirlendiği ‘Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nın sonuçları açıklandı. İnnova, 2011-2014 yılları arasındaki net satış gelirlerinde kaydettiği büyüme performansıyla ‘Büyükler Ligi’ olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinde en iyi performansı gösteren şirket olarak liderliğini bu önemli ödülle taçlandırdı. Bu ödül belirlenirken, İnnova’nın özgün ürünleri ve Ar-Ge faaliyetleri de dikkate alındı.

Ayrıca İnnova bir de rekora imza attı: Yüksek büyüme performansına sahip şirketlerin yer aldığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programında İnnova, programın başladığı tarihten itibaren 10 yıl boyunca aralıksız yer almayı başaran tek şirket oldu.

 

‘Büyükler Ligi’nde büyük ödül

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 içerisinde bulunan ve ‘Büyükler Ligi’ olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisi, 2014 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan şirketlerin son dört yıldaki büyüme hızlarına, özgün ürünlerine ve Ar-Ge faaliyetlerine göre belirleniyor.

İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, istikrarlı büyümenin getirdiği bu 10 yıllık başarı ve Big Star ödülü ile ilgili olarak şunları söyledi: “Türk Telekom Grubu’nun vizyonu sayesinde İnnova olarak, Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz projelerde güvenilir bir çözüm ortağı olmanın ötesinde Ar-Ge çalışmalarımızdan ortaya çıkan İnnova imzalı ürün ve çözümlerimizi 3 kıtada 33’ten fazla ülkeye yaymayı başardık. Bu ödül ve beraberinde gelen kırılması güç rekorda öncelikle en büyük pay sahibi olan tüm İnnova çalışanlarını kutluyor, her zaman yanımızda olan diğer Türk Telekom Grubu şirketlerine  eşsiz desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

   

Deloitte Türkiye Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Endüstri Lideri Tolga Yaveroğlu programın sonuçlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Dört yıl boyunca cirosunda yüksek büyümeyi sağlamak bir şirket için istisnai bir başarıdır. İnnova’yı, teknolojiye verdiği önem ve pazarda uzun ömürlü olma vaadini yerine getirdiği için tebrik ediyoruz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’na giren kuruluşlar arasında İnnova ismini görmekten mutluluk duyuyoruz.”

 

Programa kimler katılabiliyor?

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2011 yılında en az 50.000 Euro, 2014 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Diğer şirketlere ait bir teknolojiyi farklı bir şekilde kullananlar ise bu başlık altında değerlendirilmiyor.

 

Deloitte Türkiye hakkında

Deloitte, denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk ve kurumsal finansman alanlarında, farklı endüstrilerde faaliyet gösteren özel ve kamu sektörü müşterilerine hizmet sunmaktadır. 150’den fazla ülkede yer alan global üye firma ağı ile Deloitte, müşterilerinin karmaşık iş problemlerini çözmek ve başarılarına katkıda bulunmak amacıyla yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Deloitte, dünya çapında 220.000’i aşan uzmanı ile kendini mükemmelliğin standardı olmaya adamıştır. Dünyanın en büyük şirketlerinin %79’undan fazlasına, ulusal kuruluşlara ve hızla büyüyen şirketlere hizmet veren Deloitte, birçok pazarda liderliğini sürdürmektedir. Türkiye'de ise 1986 yılında başladığı faaliyetlerini bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da, 1.350’nin üzerinde profesyonel çalışanıyla sürdürmektedir. Tüketim ve endüstriyel ürünler, enerji, doğal kaynaklar, inşaat, finansal hizmetler, teknoloji, medya, telekomünikasyon, sağlık, ilaç ve kamu sektörlerindeki müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.