İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova, yönetilebilir hizmetler alanındaki başarısını bir Cisco ödülüyle daha taçlandırdı

Cisco’nun Türkiye’deki “Managed Services Service Provider” iş ortağı olan İnnova, Yönetilebilir Servisler alanındaki başarılarıyla Cisco tarafından Türkiye’de ilk kez verilen Yılın Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı ödülüne layık görüldü.
İnnova, yönetilebilir hizmetler alanındaki başarısını bir Cisco ödülüyle daha taçlandırdı

22.05.2014 - Dünyanın en büyük ağ donanım ve yazılım üreticileri arasında bulunan Cisco, İnnova’nın iş ortaklığı başarısını taçlandırdı. 2013 yılında, yönetilebilir hizmetler alanında sunduğu çözümler nedeniyle İnnova’yı Türkiye’deki en başarılı “Service Provider Managed Service-Yönetilebilir Hizmetler, Hizmet Sağlayıcı” iş ortağı olarak konumlandıran Cisco, Türkiye’deki ilk ve en değerli ödüllerinden birini İnnova’ya verdi.

Türkiye’de ilk kez

9-11 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Cisco Türkiye İş Ortakları Toplantısı’nda, Cisco 2013 mali yılı çerçevesinde başarılı iş ortakları ödüllendirildi.

Geçtiğimiz yıl, dünyadaki sayılı operatörler tarafından sahip olunan önemli iş ortaklığı seviyesine ulaşan İnnova’ya verilen “Service Provider, Managed Services Partner Of The Year-Yönetilebilir Servisler, Yılın Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı” ödülü, Cisco’nun Türkiye’de (bu alanda) verdiği ilk ödül olma özelliğini de taşıyor.

“Her zaman en yetenekli olanlarla yürüdük”

100’den fazla Cisco iş ortağının ve müşterinin katıldığı ödül töreninde İnnova’nın başarısı konuşmacılar tarafından pek çok kez dile getirildi. Cisco tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Cisco olarak her zaman, sektörün en yetenekli iş ortaklarıyla birlikte yürümeyi hedefledik. Türkiye’deki iş ortaklarımıza diyoruz ki: ‘Sizin başarınız bizim başarımızdır’. İnnova’yı, gösterdikleri yoğun çabadan dolayı kutluyoruz.”