İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

HP’den İnnova’ya ‘En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı’ ödülü

İnnova, 2013 yılında gerçekleştirilen projeler baz alınarak yapılan değerlendirme sonucunda HP Enterprise Group tarafından 'En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü'ne layık görüldü.
HP’den İnnova’ya ‘En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı’ ödülü

12.06.2014 - HP tarafından her yıl, belirli alanlardaki başarıları dolayısıyla iş ortaklarına verilen çeşitli ödüller bu yıl da sahiplerini buldu. HP ürünleri kullanılarak entegratör firmalar tarafından geliştirilen farklı dallardaki çözümler ve bu çözümlere bağlı olarak yine iş ortakları tarafından sunulan hizmetlerin değerlendirilmesi neticesinde verilen ödüller arasında İnnova, “En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı” ödülünün sahibi oldu.

HP Enterprise Group tarafından düzenlenen ödül gecesinde İnnova, 2013 yılı içerisinde başarıyla tamamladığı sunucu, depolama ve ağ projeleri sebebiyle söz konusu ödüle layık görüldü. İnnova Teknoloji Çözümleri Direktörü Ersel Karşal ödülü, HP Orta Doğu, Akdeniz & Afrika Kurumsal Grup Satış Kanalları Direktörü Serdar Urçar ve HP Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak’ın elinden teslim aldı.