İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova ve GDS, tahsilatta hızlı ve kolay çözüm için işbirliği yaptı

İnnova, risk yönetimi yazılımı sektörünün lider şirketlerinden GDS ile iş birliği yaptı. Böylelikle İnnova, finans ve telekom sektörlerine yönelik sunduğu Alacak Yönetim Sistemi çözümü kapsamında daha etkin ve hızlı bir alacak takip sürecinin önünü açmış oldu.
İnnova ve GDS, tahsilatta hızlı ve kolay çözüm için işbirliği yaptı

03.11.2016 - Türk Telekom iştiraki İnnova, risk yönetimine yönelik karar destek sistemleri ile veri yönetimi ve analitik hizmetler alanında lider şirketler arasında yer alan GDS (Global Data Solutions) ile işbirliği yaptı. İnnova, GDS’nin karar destek sistemlerindeki uluslararası bilgi ve tecrübesinden yararlanarak; ürün ailesinde yer alan Alacak Yönetim Sistemi’nin etkinliğini güçlendirmeyi, yönetimini kolaylaştırmayı ve erken dönem tahsilat oranını artırmaya yardımcı olmayı hedefliyor. İnnova, yapılan iş birliği ile firmaların en az kaynakla, en kısa sürede, en yüksek alacak tahsilatı yapmasına destek olacak. GDS’in karar motoru olan GDS Decision Engine’in İnnova sistemlerine entegrasyonu, İnnova’nın erken dönem alacak takip sisteminin güç ve özelliklerini artırarak erken dönem tahsilat sürecinde uluslararası standartta güçlü, esnek ve verimli bir çözüm oluşturacak. Verilen hizmet ile alacaklarını hukuki süreçleri başlatmak zorunda kalmadan erken tahsilat dönemi içerisinde tahsil eden kurumlar, dava masraflarından da tasarruf edecek. Tüm sürecin dijital ortama aktarılması sayesinde, daha az materyal ve sarf malzemesi kullanılacak, böylece çevrenin korunmasına destek olunurken sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlanacak.

İnnova müşterileri önemli avantajlar sağlayacak

İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, iki kurum arasındaki güç birliğinin sektörde değişim yaratacağını söyleyerek şunları söyledi: “Türk Telekom iştiraki İnnova olarak, alacak takibi yönetimi alanında kendini kanıtlamış çözümlerimizin başarısını, GDS’nin Türkiye ve uluslararası arenadaki bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanarak daha da yükseklere taşıyacağız. GDS Decision Engine entegrasyonu ile daha da güçlenen İnnova Alacak Yönetim Sistemi’nin gelişmiş özellikleri, müşterilerimize önemli avantajlar sağlayacak. Bu sayede finans ve telekomünikasyon başta olmak üzere birçok sektörde, yüksek sayıda müşteriye sahip şirketler için alacak takip ve tahsilat süreçleri çok daha kolay yönetilebilir ve planlanabilir bir hale gelecek.”