İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova, Gitex Technology Week 2017’de ziyaretçilerle buluşuyor

İnnova, bu yıl 9. kez katılacağı Gitex’te ödeme ve sadakat sistemleri, self servis çözümler ve IoT uygulamaları gibi en yeni ürün ve çözümlerini sergileyecek.

27.07.2017 - Her yıl Dubai’de düzenlenen Gitex Technology Week, bu yıl da 8-12 Ekim tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da ziyaretçilerini bekliyor. İnnova’nın 9. kez yer alacağı etkinliğe 150’den fazla ülkeden 150 bini aşkın kişinin katılımı bekleniyor.

Sadakat ve ödeme teknolojileri alanında öncü markası PayFlex ile self servis teknolojilerdeki lider markası Kiosk İnnova’nın ödeme, biletleme ve diğer self servis kiosk çözümleriyle digital signage teknolojilerini de ziyaretçilerle buluşturan İnnova IoT teknolojileri kullanarak geliştirdiği Skywave Store çözümünü de ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

İnnova, ziyaretçilerini Gitex’te Salon-6 Stant: MAC 6-14’te karşılayacak. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgileri en yetkin ağızlardan alabilmek için sizi de standımıza davet ediyoruz. İnnova hakkında daha detaylı bilgi almak ve en güncel ürün ve çözümlerimizi öğrenebilmek için www.innova.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 08-12 Ekim 2017
Etkinlik Yeri: Dubai World Trade Center
Stant: Salon-6 (MAC 6-14)

İnnova, Gitex Technology Week 2017’de ziyaretçilerle buluşuyor