İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova, Cisco tarafından Bulut ve Yönetilebilir Hizmetler alanında Orta Doğu ve Türkiye’de ‘Yılın İş Ortağı’ seçildi

İş ortaklarının 2014 yılını değerlendiren Cisco, Bulut Hizmetleri ve Yönetilebilir Hizmetler alanlarındaki başarıları nedeniyle İnnova’yı hem Orta Doğu bölgesi hem de Türkiye’de ‘Yılın İş Ortağı’ seçti. Düzenlenen ödül törenlerinde İnnova 3 farklı ödüle birden layık görüldü.
İnnova, Cisco tarafından Bulut ve Yönetilebilir Hizmetler alanında Orta Doğu ve Türkiye’de ‘Yılın İş Ortağı’ seçildi

27.05.2015 -

‘Orta Doğu ve Türkiye’deki En İyi İş Ortağı’

Montreal’de düzenlenen uluslararası Cisco İş Ortakları Zirvesi’nin ödül töreninde, dünyadaki Cisco iş ortakları yapılanmasının en önemli ayağından biri olan Orta Doğu bölgesi de değerlendirildi. İnnova, Cisco çözüm ve hizmetlerinin başarılı projelere dönüşmesi anlamında sağladığı katkıyla ‘Orta Doğu ve Türkiye’de Yılın İş Ortağı’ ödülünün sahibi oldu. Bu ödül İnnova’nın Yönetilebilir Hizmetler ve Bulut Hizmetleri alanlarında yaptığı çalışmaları işaret ediyor. Bu başarı aynı zamanda İnnova’ya, zirvenin Türkiye ayağında iki ödül daha getirdi:

Türkiye’de 2 ödül birden

Cisco İş Ortakları Zirvesi Türkiye’de, teknolojik yatırımlar, Cisco mimarilerinde gerçekleştirilen başarılı projeler, problem çözme ve satış yaklaşımları baz alınarak yapılan seçimler neticesinde İnnova ‘Yönetilebilir Hizmetler Dalında Yılın İş Ortağı’ ve ‘Bulut Hizmetleri Dalında Yılın İş Ortağı’ ödüllerine layık görüldü.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de bir ilk yaşanmıştı

Cisco 2014 yılında İnnova’yı, dünyada sadece sayılı operatörlerin sahip olduğu önemli bir iş ortaklığı seviyesine yükseltmişti. İnnova’ya 2014’te verilmiş olan “Service Provider, Managed Services Partner Of The Year - Yönetilebilir Servisler, Yılın Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı” ödülü, Cisco’nun Türkiye’ye bu alanda verdiği ilk ödül olma özelliğini de taşıyor.