İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

HP Yazılım Türkiye Yılın İş Ortağı Ödülü İnnova'nın Oldu

İnnova, HP Yazılım Türkiye grubu tarafından her yıl projelerde en iyi performansı gösteren iş ortağına verilen "Yılın İş Ortağı" ödülüne layık görüldü.
HP Yazılım Türkiye Yılın İş Ortağı Ödülü İnnova'nın Oldu

28.12.2012 - HP Yazılım Türkiye'nin her yıl, yazılım tarafındaki lisans ve katma değerli hizmet sağlama açısından en iyi performansı gösteren iş ortağına verdiği "Yılın İş Ortağı " ödülünün bu yılki sahibi İnnova oldu. HP Yazılım Türkiye grubu tarafından yılda bir kez verilen ödül, 2012 yılında İnnova'nın HP Yazılım alanında gerçekleştirdiği tüm projelerde sunduğu çözümlerin başarısını simgeliyor.

Türkiye'de ve EMEA Bölgesi'nde; bulut, otomasyon, operasyon, servis yönetimi, proje portföy yönetimi, uygulama yaşam döngüsü konularının yanı sıra, agile ve test metodolojilerinin uygulanması, geliştirilmesi ve danışmanlığı konusunda uzman bir kadroya sahip olan İnnova, geniş bir yelpazede çözüm sunuyor.

Yazılımda en yüksek performans

İnnova'nın HP Yazılım alanında hizmet verdiği kapsamlı portföyde; Strateji, Planlama ve Yönetişim, Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi, IT Operasyon Yönetimi, Veri Merkezi Yönetimi, İstemci Otomasyonu, Uygulama Performans Yönetimi, Ağ Yönetimi, Performans Doğrulama Yönetimi, Servis Zekâsı Yönetimi, Servis Yönetimi, Sistem Yönetimi yer alıyor. Hizmet verdiği alanlarda yaptığı projelerde hem satış büyüklüğü hem de gerçekleştirilen proje büyüklüğü ve başarısı açısından HP Software Türkiye tarafından değerlendirildi ve gösterdiği performans neticesinde ödüle layık görüldü.