İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50’de 11 yıldır aralıksız yer alan tek şirket oldu

İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda tam 11 yıldır aralıksız yer almayı başaran tek şirket oldu. İnnova ayrıca program kapsamında ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan “Big Star” kategorisinde de beşinci kez “En İyi Performans Gösteren Şirket” ödülünün sahibi oldu.
İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50’de 11 yıldır aralıksız yer alan tek şirket oldu

04.11.2016 - İnnova, teknoloji sektöründe en yüksek performans gösteren teknoloji şirketlerinin yer aldığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programının başladığı yıldan itibaren geçen 11 yıl boyunca aralıksız yer almayı başaran tek şirket oldu. İnnova Deloitte Teknoloji Fast 50 programı kapsamında ayrıca “Büyükler Ligi” olarak adlandırılan “Big Star” kategorisinde de “En İyi Performans Gösteren” Şirket ödülünün sahibi oldu. Bu başarıya 2011-2015 yılları arasındaki net satış gelirlerinde kaydettiği büyüme performansıyla ulaşan İnnova, böylece 11 yıldır sürdürülen ödül programında erişilmesi zor bir başarıya imza attı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programı kapsamında ‘Büyükler Ligi’ olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinde; son mali yıl içerisinde 50 milyon Euro ve üzeri gelir elde eden şirketlerin büyüme hızları, özgün ürünleri ve Ar-Ge faaliyetleri dikkate alınıyor.

İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, İnnova’nın Deloitte Teknoloji Fast 50 programında elde ettiği başarı konusunda şunları söyledi: “İnnova olarak Türk Telekom Grubu’nun vizyon ve sinerjisi ile istikrarlı büyümemizi sürdürüyor, dijital dönüşümün her alanında sunduğumuz yenilikçi ürün ve çözümlerle kurumlara verimlilik ve hız kazandırıyor, onları geleceğe taşıyoruz. Yüzde 100 yerli kaynaklarla geliştirdiğimiz İnnova çözümlerinin sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada birçok alanda başarıyla kullanılıyor olması bizleri gururlandırıyor. İnnova olarak büyüme çizgimizi güçlü ve kararlı adımlarla gelecekte de hız kesmeden sürdüreceğiz. Kurumların dijital dönüşümünde sektörümüze liderlik etmeye devam edeceğiz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programında aralıksız 11. kez yer aldığımız ve ayrıca beşinci kez Big Star ödülüne layık görüldüğümüz için büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu başarıya ulaşmamıza katkıda bulunan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Kentt Kentt Kentt