İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

İnnova & SAP İş Ortaklığı

İnnova, SAP iş ortaklığı ile, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına, sertifikalı SAP yetkili uzmanları ile SAP sistemleri kurulumu, entegrasyonu, lisanslaması ve bakım – destek hizmetleri sağlıyor.
İnnova’nın SAP iş ortaklığının bileşenlerini oluşturan programlar şunlar:

SAP Kanal İş Ortağı – Gold Partner

SAP’nin en yüksek seviyede kanal iş ortağı olan İnnova, SAP ekosistemini oluşturan SAP ECC ERP (Enterprise Central Component Enterprise Resource Planning), SAP SRM (Supplier relationship management), SAP BPC (BusinessObjects Planning and Consolidation), BOBJ (Business Objects), BW (Business Warehouse), SAP BASIS, SMP (Serveice Market Place), SAP NW (NetWeaver) PORTAL, SAP HANA ve GRC (Governance, Risk and Compliance) ürünlerin tümünde kurulum, entegrasyon ve lisanslama hizmetleri sunuyor.

“PCoE certified” bakım ve destek hizmeti

İnnova, AIO (All in One), Mobility ve BOBJ alanlarında yetkili SAP bakım ve destek hizmetleri sunmaktadır.

SI – System Integrator

SAP sistemlerinin, SAP dışı sistemlerle entegrasyonu konusunda yetkin olan İnnova, müşteriye özel projelerle katma değerli çözümler üretir.

İnnova entegre çözümler sunar

Türkiye’nin lider çözüm entegratörü olan İnnova, müşterilerine sadece yazılım veya donanım temin eden bir bilişim şirketi olmayıp; 1000 kişilik mühendis kadrosu ile müşterinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, mevcut sistemleri ile entegre ederek, anahtar çözümü projelerle, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet vermektedir.