İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Kamu Projeleri

İnnova'nın kamu sektöründeki başarı öykülerinden bazı örnekler...
BURULAŞ Elektronik Bilet Sistemi ve Satış Kiosk Projesi

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan BURULAŞ A.Ş., Kiosk İnnova ile birlikte gerçekleştirdiği “Elektronik Bilet Sistemi ve Satış Kiosk Projesi” ile gişelerdeki yolcu bekleme sürelerini ortalama yüzde 50 azalttı

Devamını Oku »
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Elektronik Doküman, Arşiv ve Süreç Yönetim Sistemi

Merkez ve taşra teşkilatlarıyla birlikte 81 ilde faaliyet gösteren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (BSTB), günlük binlerce sayfa olarak oluşturulan evrakın takibini fiziksel olarak gerçekleştiriyor. Bakanlık evrakın ilgilileri nedeniyle farklı illere gönderilmesinde zaman kaybı yaşanmaması ve işlerini hızlı, güvenli ve pratik şekilde yapmalarını sağlamak amacıyla Elektronik Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi’ne ihtiyaç duydu.

Devamını Oku »
Türk Patent Enstitüsü Elektronik Doküman, Arşiv ve Süreç Yönetim Sistemi

Kanunlarla koruma altına alınmış sınai mülkiyet haklarının tescili ve bu hakların korunması konusundaki çalışmaları yürüten Türk Patent Enstitüsü (TPE) Documents Innova ürününü kullanıyor.

Devamını Oku »
KGM Elektronik Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi

Merkezi Ankara’da bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetlerini yürütüyor. KGM, günde binlerce sayfayı bulan evrakın takibinin fiziksel olarak yapılması, kuruma ait eski evrakın aranıp bulunmasındaki zorluklar, gelen evrakların fiziksel olarak takibi, evrakların ilgilileri nedeniyle farklı illere gönderilmesindeki zaman kayıpları gibi sorunlar nedeniyle Elektronik Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi’ne (EBYS) ihtiyaç duydu. Kurumdaki tüm işlerin hızlı, güvenli ve pratik şekilde yapılması hedeflendi.

Devamını Oku »
2013 Mersin Oyunları Portal Projesi

Her dört yılda bir düzenlenen ve farklı kültürlerden yüzlerce sporcuyu ‘olimpiyat dili’nde birleştirmeyi başaran Akdeniz Oyunlarının 17.’si 2013 Haziran ayında Mersin ve Adana’da gerçekleştirildi. ‘2013 Mersin 17. Akdeniz Oyunları’ adıyla 20 Haziran tarihinde başlayan oyunlar sırasında, etkinlik takviminden anlık müsabaka bilgilerine, yarış skorlarından sporcu profillerine kadar her türlü bilginin yayınlandığı web portali İnnova tarafından hazırlandı ve işletildi.

Devamını Oku »
Türkiye’nin enerji bilgi merkezi ESİS

Dinamik ve etkili enerji politikaları üretilmesi ve sonuçlarının takip edilmesi amacıyla T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) tarafından hayata geçirilen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Stratejik Yönetim ve İstatistik Sistemi (ESİS), Türkiye için büyük önemi olan ve çok sayıda paydaşın aktif rol aldığı enerji sektöründe, kamuoyunun doğru ve güvenilir bir şekilde bilgilendirilmesini ve ETKB ile Bakanlığa bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşları arasında bir bilgi ağının kurulmasını amaçlıyor.

Devamını Oku »
Spor Genel Müdürlüğü Sportal Projesi

Kökleri 1922 yılına dayanan Spor Genel Müdürlüğü (SGM), 2011 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın kurulmasıyla birlikte hızlı bir teknoloji atılımı başlattı. Bünyesinde 3 milyon 2 yüz binin üzerinde sporcuyu barındıran kuruluşun temel hedefi, sporu tüm toplumun temeline yaymak ve Türkiye’nin amatör ve profesyonel branşlarda başarılı sporcular yetiştirmesini sağlamak.

Devamını Oku »
Erzurum Universiade 2011 Etkinlik Yönetim Sistemi

Tüm dünyanın yakından takip ettiği ve kış olimpiyatları için adeta bir prova niteliğinde olan Universiade – Üniversiteler Kış Oyunları 2011 yılında Erzurum’un ev sahipliğinde yapıldı. 56 ülkeden3 bin sporcuya ev sahipliği yapan bu organizasyonun mükemmel biçimde işletilebilmesi bilişim teknlolojileri tarafında da oldukça kapsamlı bir hazırlık gerekiyordu. Yapılan ihale sonucunda 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları (Universiade) Yönetimi, tüm bilişim altyapısını İnnova’nın çözüm ve hizmetleri ile yapılandırdı.

Devamını Oku »
Trabzon EYOF 2011 Etkinlik Yönetim Sistemi

23 - 30 Temmuz tarihleri arasında 49 ülkeden yaklaşık 4 bin sporcuya ev sahipliği yapan Trabzon Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF 2011) Yönetimi, tüm bilişim altyapısını İnnova’nın çözüm ve hizmetleri ile yapılandırdı.

Devamını Oku »
Merkezi Randevu Yönetim Sistemi

Sağlık Bakanlığı, Türkiye’deki 2’nci ve 3’üncü basamak hastanelere tek bir elden randevu verilmesini ve ilgili süreçlerin düzenlenmesini sağlamak için bir sistem kurmayı amaçlıyordu. Böylece T.C. Sağlık Bakanlığı seviyesinde daha iyi planlanan hastaneler kaynaklarını daha verimli kullanabilir ve vatandaşın kaliteli hizmete ulaşması sağlanmış olacaktı. Sağlık Bakanlığı, Merkezi Randevu Sistemi’ni oluşturmak üzere İnnova’yı çözüm ortağı olarak seçti.

Devamını Oku »
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Self Servis Ödeme Kiosku

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) su ve kanalizasyon konusundaki hizmetlerini dünya belediyelerine esin kaynağı olacak şekilde sürdürmek için kalıcı çözümler üretmek istiyordu. Bu bağlamda kurum, Ankara’nın altyapı ihtiyaçlarına mümkün olan en yüksek kalitede cevap verebilen başarılı projelere bir yenisini ekleyerek, su satın alma servislerini akıllı kart kullanıcılarına 7/24 açacak olan Kiosk İnnova ürünlerini kullanmaya karar verdi.

Devamını Oku »
Dubai Naturalization and Residency Department Self Servis Vize Başvuru Kiosku

Dubai’de çalışmak isteyen yabancılar, Birleşik Arap Emirlikleri İçişleri Bakanlığı’na bağlı DNRD kurumunun kent içerisindeki 10 şubesinden birine başvurmak zorundaydılar. Ancak yoğunluk nedeniyle başvuru ve değerlendirme süresi 15 günü bulabiliyordu. Tüm bu süreçte, kişinin pasaportunun kurumda kalması gerekiyor ve bu durum bir takım ticari faaliyetlerin de aksamasına neden oluyordu. Bu kapsamda, Dubai Naturalization and Residency Department (DNRD), başvurularda yaşanan gecikmeleri ortadan kaldırmak için Türkiye’nin lider kiosk üreticisi İnnova ile anlaştı.

Devamını Oku »
Katar İçişleri Bakanlığı Biyometrik Vize Kiosku

Orta Doğu’nun gelişen ticaret merkezlerinden biri olan Katar, bölgedeki önemini, artan nüfusu ve her geçen gün daha da gelişen ekonomisi ile artırıyor. Ziyaretçi sayısındaki artış nedeniyle Katar’ın çalışan nüfusu da arttığı için, İçişleri Bakanlığı vize ve gümrük işlemlerini biyometrik kontroller aracılığıyla daha güvenli ve hızlı hale getirmeyi hedefleyen bir proje kapsamında Kiosk İnnova ile anlaştı.

Devamını Oku »
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Bilgi Yönetim ve Karar Destek Sistemi

Özelleştirme İdaresi'nin 2009-2013 Stratejik Planında yer alan "İş süreçleri bilgi yönetiminin etkinleştirilmesini sağlayacak biçimde tasarlanacaktır" ve "Yönetim Bilgi sistemi ile nihai karar vericilere yardımcı olacak karar destek sistemleri kurulacaktır" hedeflerini gerçekleştirmek üzere Özelleştirme Yönetim Bilgi Sistemi (ÖYBS) ve Karar Destek Sistemi (KDS)" kurulmasına karar verildi.

Devamını Oku »
ÖSYM Tahsilat Sistemi

1974 yılında kurulan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, kısaca ÖSYM, 2006 yılında yeni bir hizmet başlatarak Aday Kayıt işlemlerinin internet üzerinden de yapılabilmesine olanak sağlayan teknoloji altyapısını hayata geçirdi. Diğer yandan öğrencilerin sınav harçları hala eski yöntemlerle toplanmaya çalışılıyordu. Bankalarla ÖSYM arasındaki offline bağlantı, hızla gerçekleştirilen kayıt işlemlerini yavaşlatıyor ve elle yapılan bazı işlemler yüzünden kayıtlarda bazı sorunlar ortaya çıkabiliyordu. ÖSYM, başvuru sahiplerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek ve yoğun tempodaki zaman kaybını minimuma indirebilmek için başvuru sürecini kısaltacak arayışlarına başladı. Açılan kamu ihalesini kazanan ve Türkiye’nin online tahsilat sistemleri alanındaki lider teknoloji firması olan İnnova ile çalışmaya başlandı.

Devamını Oku »

BU SEKTÖRDEKİ DİĞER REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Sarıyer Belediyesi İSKİ RTA Tübitak ÖSYM Tarım ve Köyişleri Bakanlığı TOBB T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Bakırköy Belediyesi Devlet Su İşleri DTM