DS SUIT DIGITAL SIGNAGE YAZILIMI

Uzaktan içerik yayını yapmak, yayının zaman planlı yönetimini yapmak, dağınık yapıdaki yüzlerce ekranı tek bir merkezden izlemek, yayın ve cihaz durumlarını raporlamak İnnova bünyesinde geliştirilmiş olan Digital Signage yazılım çözümü DS Suit ile mümkün.

DS Suit paketi, Digital Signage sistemlerinde merkezi yayın yönetimine imkân tanıyor.

İnnova bünyesinde geliştirilmiş olan Digital Signage yazılım çözümü DS Suit, güncel teknolojilere göre sürekli yenilenen bir yazılım paketi. Paket; klasik medya oynatıcı bilgisayarların kullanıldığı Digital Signage sistemlerinin yanında SoC (System on Chip) teknolojisine sahip ekranlarda da merkezi yayın yönetimi yapılmasına imkân veriyor.

Kolay, Esnek ve Uygun Maliyetli İçerik Yönetimi
Bu sayede, SoC teknolojisine sahip bir ekrana bir medya oynatıcı PC bağlamaksızın, ekranda uzaktan içerik yayını yapmak, yayının zaman planlı yönetimini yapmak, dağınık yapıdaki yüzlerce ekranı tek bir merkezden izlemek, yayın ve cihaz durumlarını raporlamak mümkün hale geliyor. Coğrafi olarak çok sayıda ekranın devrede olduğu bir sistemde, tek bir merkezden, tek bir komutla aynı anda tüm ekranlarda aynı içeriğin gösteriminin yapılabilmesine olanak sağlayan DS Suit yazılımı, özellikle çok sayıda şubesi bulunan bankalara ve perakende kurumlarına bu anlamda çok büyük bir esneklik ve kolaylık sağlıyor.

İnnova'dan bulut desteği
Çok sayıda ekranın kullanıldığı bir sistemde, içerik yayını grup (il/bölge/bina gibi) bazında veya her bir ekran için nokta bazlı yapılabiliyor. Uygulama, kurumun sunucusu üzerinden kullanılabileceği gibi, İnnova sunucuları üzerinden bulut hizmeti olarak da kullanılabiliyor.

DS SUIT'İN AVANTAJLARI

  • SoC destekli DS Suit yazılımı ile PC'siz yayın yönetimi mümkün oluyor.
  • Doğrudan ağ bağlantısı ile her ekran merkezi sunucu erişimi gerçekleştiriyor.
  • Yatırım ve operasyon maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf ediliyor.
  • Saha kurulumları ciddi oranda kolaylaşıyor.
  • Kurulumda kablo ve donanım kalabalığı ortadan kalkıyor.
YUKARI