İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Korek Telekom Tahsilat Sistemi

Kuzey Irak’ın telekomünikasyon şirketi Korek Telekom, kontör satış işlemlerini PayFlex tahsilat altyapısı üzerinden gerçekleştiriyor.

Kuzey Irak'ın en hızlı büyüyen GSM operatörü Korek Telekom ve onun ana distribütörü Delta Communications, ön ödemeli müşterilerinin elektronik ortamda kontör yüklemeleri için PayFlex altyapısını tercih etti. İnnova, tüm ödeme ve tahsilat süreçlerini kapsayan PayFlex altyapısını Korek Telekom için hazır hale getirdi.

Kuzey Irak’taki bir cep telefonu abonesi Korek Telecom’un herhangi bir bayisinden cep telefonuna kontör yüklemek istediği zaman, kontör satışı tamamen Korek Telecom tarafından, İnnova'nın kurduğu altyapı ile gerçekleştiriliyor. İnnova burada yalnızca altyapıyı sunan ve işleten iş ortağı olarak yer alırken, kontör satış operasyonlarıyla bir ilgisi bulunmuyor.

Firma İsmi Korek Telekom
Çözüm PayFlex Ödeme Çözümleri
Sektör Telekomünikasyon

Hem online hem de offline işlemleri destekleyen ve anahtar teslim olarak sunulan bu projede Kuzey Irak’ta kullanılan POS altyapısı da İnnova tarafından temin edilmiş durumda. Sistemde POS altyapısının yanı sıra daha ekonomik bir alternatif olarak “sokak satıcısı” olarak adlandırılan bayii ağacında en alt seviyede bulunan satıcıların, kontör yükleme işlemlerini gerçekleştirmek üzere İnnova tarafından özel olarak geliştirilen “Cep Telefonu Kontör Satış” mobil uygulamaları da kullanılıyor.

Benzer Başarı Öyküleri

Bu Sektördeki Diğer Başarı Öyküleri

Daha Fazla Bilgi İçin

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 2016