İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Ödüllerimiz

İnnova, kurulduğu günden bu yana layık görüldüğü sayısız ödülle sektördeki başarısını taçlandırmayı başarmıştır. İşte ödüllerimiz:

2018

Microfocus’tan İnnova’ya 2017 Yılı En Çok Yeni Logo Getiren Partneri Ödülü (2018)

İnnova, Microsoft’un Türkiye’deki iş ortaklarının 2017 yılı performanslarını dikkate alarak hazırladığı ödül programında 2017 Yılı En Çok Yeni Logo Getiren Partneri Ödülü’nün sahibi oldu.

2017

İnnova'nın Konsorsiyum Lideri Olduğu SEAS Projesi'ne Avrupa’da Son 10 Yılın En İyi İnovasyon Projesi Ödülü (2018)

2014 yılında AB ITEA3 ve TÜBiTAK desteğiyle başlanılan ve 7 ülkeden 33 firmanın katıldığı SEAS projesi, Avrupa’da son 10 yılın en iyi inovasyon projesi seçildi.

IDC Türkiye’den İnnova’nın Akıllı Mağazacılık Projesi’ne IoT kategorisinde birincilik ödülü (2017)

İnnova’nın Türk Telekom için geliştirdiği Akıllı Mağazacılık Projesi, IDC IoT, Big Data ve Analitik Teknoloji Ödülleri ‘Internet of Things’ kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Devamı için >

İnnova 12'nci defa Deloitte Teknoloji Fast50'de yer alan tek şirket oldu (2017)

Türk Telekom iştiraki İnnova Bilişim Çözümleri, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda bu yıl da yer alarak, bu listede 12 yıldır varlık göstermeyi başaran tek şirket kimliğiyle, önemli bir başarıya imza attı.

Devamı için >

Deloitte Teknoloji Fast 50 “Big Star” Kategorisi “En İyi Performans Gösteren Şirket” Ödülü (2017)

İnnova, Fast 50 Türkiye 2017 kapsamında “Big Star” kategorisinde “En İyi Performans Gösteren Şirket” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

Stevie Awards “Problem-Solving Training – Problem Çözme Eğitimi” Kategorisi Altın Ödülü (2017)

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, İnsan Kaynakları alanında Sıradışı Liderler Gelişim Programı ile "Problem-Solving Training – Problem Çözme Eğitimi” kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Devamı için >

Stevie Awards “Interpersonal Skills Training – Kişilerarası Yetenek Eğitimi” Kategorisi Gümüş Ödülü (2017)

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, “Interpersonal Skills Training – Kişilerarası Yetenek Eğitimi” kategorisi gümüş ödülün sahibi oldu.

Devamı için >

Stevie Awards “Professional or Legal Training – Profesyonel ya da Yasal Eğitimler” Kategorisi Bronz Ödülü (2017)

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, “Professional or Legal Training – Profesyonel ya da Yasal Eğitimler” Kategorisi bronz ödülün sahibi oldu.

Devamı için >

HANA İnovasyon Ödülleri Honorable Mention Special Award Winner Ödülü (2017)

İnnova'nın Türk Telekom için gerçekleştirdiği "Hızlandırılmış Finans Dönüşümü" projesi, HANA İnovasyon Ödülleri’nden (HANA Innovation Awards 2017) ödülle döndü.

Devamı için >

Microsoft'tan İnnova'ya Sağlık Alanında Büyük Ödül (2017)

Microsoft’un mali yıl değerlendirmesi sonucunda açıklanan, sağlık sektöründe "En İyi Dijital Transformasyon Projesi" ödülüne, hastanelerde gerçekleştirilen PPP (Kamu Özel Ortaklığı) projesiyle İnnova layık görüldü.

Devamı için >

Bilişim500 Yılın İş Uygulamaları Kategorisi Birincilik Ödülü (2017)

Bilişim500 araştırma sonuçlarına göre İnnova, Yılın İş Uygulamaları kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Devamı için >

Beetech 2016 Ödülleri Ulusal-Uluslararası Destekler Kategorisi Birincilik Ödülü (2017)

İTÜ Arı Teknokent tarafından düzenlenen Beetech 2016 Ödülleri kapsamında İnnova, 'Ulusal-Uluslararası Destekler' kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Devamı için >

Fortinet-Yılın En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı Ödülü (2017)

İnnova, Fortinet’in düzenlediği Fortinet Partner SYNC 2017 etkinliğinde “Enterprise Partner of the Year - Yılın En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı” ödülünü kazandı.

Devamı için >

2016

HPE Yazılım - Yılın İş Ortağı (2016)

İnnova, yazılım çözümlerinin lisans satışları alanında sergilediği yüksek performansın yanında HPE ürünlerinin satış süreçlerini kolaylaştırma ve hızlandırmadaki büyük başarısı ile HPE'den Yılın İş Ortağı ödülünü aldı.

HPE Aruba Telekom Sektörü Yılın En İyi İş Ortağı (2016)

İnnova, 2016 yılında gösterdiği üstün müşteri ilişkileri yönetimi, yüksek satış performansı ve HPE Aruba ürünleri ile katma değerli projelendirme yetkinliğindeki başarılarından dolayı HPE Aruba Telekom Sektörü Yılın En İyi İş Ortağı ödülünü kazandı.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2016: ‘11 yıldır aralıksız, tek şirket (2016)

İnnova 2016 yılında da Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alarak bu programa başladığı 2006 yılından beri üst üste 11 yıldır adını yazdırmayı başaran tek şirket oldu.

Devamı için >

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2016: Big Stars Turkey (2016)

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ve 'Büyükler Ligi' olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinin galibi olarak bu ödülü 5. kez kazandı.

Devamı için >

EuroCloud 2016 'En İyi Sektörel Çözüm Hizmeti' Lega Cloud (Avrupa) (2016)

İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’da Lega Cloud çözümüyle Avrupa'da “Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

EuroCloud 2016 'En İyi Sektörel Çözüm Hizmeti' Lega Cloud (Türkiye) (2016)

İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’nın Türkiye ayağında Lega Cloud çözümüyle “Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

EuroCloud 2016 'En İyi Yatay Çözüm Hizmeti' SkywaveIoT (Türkiye) (2016)

İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’nın Türkiye ayağında SkywaveIoT çözümüyle “Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

LinkPlus ‘Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü’ (2016)

İnnova, LinkPlus tarafından, 2016 yılı içerisinde gerçekleştirdiği Oracle satışlarındaki başarısından dolayı ‘Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Devamı için >

Cisco 2015 "Mimari Başarı: Kurumsal Ağlar" Ödülü (2016)

İnnova, 2015 yılı içerisinde Cisco mimarilerinde gerçekleştirdiği üstün başarılı projeleri ile Cisco “Architectural Excellence: Enterprise Networks - Mimari Başarı: Kurumsal Ağlar” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

Cisco Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı Ödülü (2016)

İnnova, bulut tabanlı hizmetler alanında 2015 yılı içerisinde gösterdiği üstün performans ile Cisco "Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı" ödülünü kazanmaya hak kazandı.

Devamı için >

Fortinet Yılın Yönetilebilir Güvenlik Hizmeti Projesi Ödülü (2016)

İnnova, 2015 yılında gerçekleştirdiği MSSP projeleri ile Fortinet'ten "Yılın Yönetilebilir Güvenlik Hizmeti Projesi" ödülünü almaya hak kazandı.

BEETECH 2015 "Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü" (2016)

İTÜ Arı Teknokent'in düzenlediği BEETECH 2015 Ödülleri kapsamında "Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü"ne İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz layık görüldü.

Devamı için >

Cisco Yılın Bulut Geliştirici İş Ortağı Ödülü (2016)

İnnova, Cisco tarafından bulut tabanlı çözümler alanındaki başarılı çalışmaları ile “Cloud Builder Partner Of The Year - Yılın Bulut Geliştirici İş Ortağı” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

SAP En Büyük Ciro Artışı Ödülü (2016)

İnnova, 2015 yılında SAP cirosunda gösterdiği artışla "SAP En Büyük Ciro Artış" ödülü almaya hak kazandı.

Devamı için >

2015

HP Software Yılın En Büyük Projesi (2015)

İnnova’ya bir yeni ödül daha... İnnova, Türk Telekom ile gerçekleştirdiği HP ELA (Enterprise License Agreements) projesi ile “HP Software 2015 Yılın En Büyük Projesi” ödülünü almaya hak kazandı.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2015: ‘10 yıldır aralıksız, tek şirket' (2015)

İnnova 2015 yılında da Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alarak bu programa tam 10 yıldır aralıksız olarak adını yazdırmayı başaran tek şirket oldu.

Devamı için >

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015: Big Stars Turkey (2015)

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ve 'Büyükler Ligi' olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinin galibi oldu.

Devamı için >

LinkPlus Oracle Partner Excellence Club - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü (2015)

31 Mayıs 2015 tarihinde sona eren Oracle mali yılında, göstermiş olduğu yüksek performanstan ötürü ‘LinkPlus Oracle Partner Excellence Club’ta "Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü" İnnova'nın oldu.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları – Sistem Entegratörü
Kategorisinde Birincilik Ödülü
(2015)

2014 yılı net satış gelirleri baz alınarak yapılan ‘Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçlarına göre İnnova, ‘Çeşitli İş Uygulamaları - Sistem Entegratörü’ kategorisinde en yüksek satış gelirini elde ederek birinci oldu.

Devamı için >

Huawei Yönetilebilen Hizmetler En İyi İş Ortağı Ödülü (2015)

İnnova, 2014 yılında BT hizmetleri alanındaki yatırımları ve başarılı projeleri nedeniyle Huawei’nin yönetilebilen hizmetler alanındaki ‘En İyi İş Ortağı’ ödülünü aldı.

Devamı için >

Bulut Hizmetleri ve Yönetilebilir Hizmetler: Orta Doğu ve Türkiye (2015)

İnnova, 2014 yılında Orta Doğu bölgesi ve Türkiye’deki başarılı faaliyetleri nedeniyle Cisco tarafından “Bulut Hizmetleri ve Yönetilebilir Hizmetler: Orta Doğu ve Türkiye” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

Cisco Yönetilebilir Hizmetler Yılın İş Ortağı Ödülü (2015)

İnnova, 2014 yılında yönetilebilir hizmetler alanında sunduğu çözümler sayesinde Cisco tarafından “Managed Services Partner of the Year – Yılın Yönetilebilir Hizmetler İş Ortağı” olarak ödüllendirildi.

Devamı için >

Cisco Bulut Hizmetleri Yılın İş Ortağı Ödülü (2015)

Cisco, 2014 yılında sunduğu bulut hizmetlerinden dolayı İnnova'yı “Cloud Services Partner of the Year – Bulut Hizmetleri İş Ortağı” ödülüne layık gördü.

Devamı için >

2014

HP Yazılım Yılın En Yüksek Lisans Cirosu Yapan İş Ortağı Ödülü (2014)

İnnova, bir önceki mali yılda HP ürün ve çözümleri kullanarak gerçekleştirdiği yazılım projelerinde en yüksek lisans cirosunu yapan iş ortağı olarak HP Yazılım tarafından verilen ödülü almaya hak kazandı. İnnova böylelikle, HP Yazılım Kanal ekosistemi içinde 3 yıldır üst üste en başarılı şirket olma unvanını kazandı.

Devamı için >

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2014: ‘9 yıldır üst üste, tek şirket’ (2014)

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nın 2014 yılı sonuçlarına göre, İnnova bu prestijli programa tam ‘9 yıl üst üste adını yazdırmayı başaran tek şirket’ unvanını kazanarak bir rekora imza attı!

Devamı için >

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2014: Big Stars Turkey (2014)

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ‘Big Stars’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Big Stars kategorisinde, 2013 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan şirketler, son beş yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirilerek sıralanıyor.

Devamı için >

HP Enterprise Group En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü (2014)

İnnova, 2013 yılında başarıyla tamamladığı sunucu, depolama ve ağ projeleri sayesinde, HP Enterprise Group tarafından 'En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü'ne layık görüldü.

Devamı için >

Huawei Yılın Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı Ödülü (2014)

Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticilerinden olan Huawei, 2013 yılında Türkiye’deki en başarılı Yönetilebilir Hizmet sunan iş ortağı olması sebebiyle İnnova'yı ‘Yılın Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı’ olarak ödüllendirdi.

Devamı için >

Cisco Yönetilebilir Hizmetler Yılın Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı Ödülü (2014)

İnnova, Cisco tarafından yönetilebilir hizmetler alanında 2013 yılında sunduğu çözümler nedeniyle Türkiye’deki en başarılı “Service Provider Managed Services - Yönetilebilir Hizmetler, Hizmet Sağlayıcı” iş ortağı olarak ödüllendirildi. Bu ödül Türkiye'de ilk kez İnnova'ya verildi.

Devamı için >

SAP En Büyük Kanal Satışı Ödülü (2014)

2013 yılının satış rakamları baz alınarak yapılan değerlendirmeye göre, en büyük SAP projesinin satışını gerçekleştiren İnnova'ya, SAP'den “2013’ün En Büyük Kanal Satışı” ödülü verildi.

Devamı için >

Yılın HP Yazılım İş Ortağı Ödülü (2014)

İnnova, HP Yazılım Türkiye grubu tarafından her yıl projelerde en iyi performansı gösteren iş ortağına verilen “Yılın İş Ortağı” ödülüne bu yıl da layık görüldü.

Devamı için >

2013

Microsoft Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı (Kamu) (2013)

Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iş ortakları ödül töreninde İnnova, Kamu alanında özel çözümler geliştiren yılın iş ortağı ödülünü aldı.

Oracle Partner Network FY2013 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü (2013)

2013’te de bir kez daha Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü İnnova’ya verildi.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2013

İnnova, 2013 yılında da Deloitte Technology Fast50 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı. İnnova, Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki konumunu üst üste 8 yıldır koruyor.

Devamı için >

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları – Sistem Entegratörü
kategorisinde birincilik ödülü

2012 yılı net satış gelirleri baz alınarak yapılan ‘Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçlarına göre İnnova,yazılım alanında ‘Çeşitli İş Uygulamaları - Sistem Entegratörü’ kategorisinde birinci oldu.

Devamı için >

EuroFM - Avrupa Tesis Yönetim Kuruluşu Partners Across Border Ödülü

İnnova, Archibus RO ve PROCOS’un Türk Telekom için birlikte gerçekleştirdiği Tesis Yönetim Yazılım Projesi ile Avrupa’da Tesis Yönetimi alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan “Partners Across Border” ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

2012

HP Yazılım Türkiye - Yılın İş Ortağı Ödülü (2012)

İnnova, HP Yazılım Türkiye grubu tarafından her yıl projelerde en iyi performansı gösteren iş ortağına verilen "Yılın İş Ortağı" ödülüne layık görüldü.

Devamı için >

Oracle Partner Network FY2012 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü (2012)

Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü'nün 2012’deki sahibi yine İnnova oldu.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012 Ödülü

İnnova, Deloitte Technology Fast50 programında, üst üste 7 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almayı başardı.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012: Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü

3 yıl üst üste Fast50 listesine giren firmalar arasında en yüksek büyümeyi gösteren şirket...

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012: Big Stars Turkey 2012 Üçüncülük Ödülü

2011 sonuçlarına göre 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip büyükler liginde en hızlı büyüyen 3. teknoloji şirketi...

Tesis Yönetimi: İş Ortakları Arasında En İyi Proje Ödülü (2012)

İnnova, Archibus Uluslararası Kullanıcılar Konferensı’nda Türk Telekom için uyarladığı Tesis Yönetimi yazılımıyla “İş Ortakları Arasında En İyi Proje Ödülü”ne layık görüldü.

Tesis Yönetimi: En İyi İşbirliği Ödülü (2012)

İnnova, Archibus Uluslararası Kullanıcılar Konferensı’nda Türk Telekom için uyarladığı Tesis Yönetimi yazılımıyla “Tesis Yönetiminde En İyi İşbirliği Ödülü”ne layık görüldü.

HP Genel Sektörde En Fazla Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü (2012)

İnnova, HP tarafından ‘Genel Sektörde En Fazla Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü’ne layık görüldü.

EMC Documentum "İnnovative Integration for MOSS Partner” ödülü (2012)

İnnova, EMC Documentum tarafından "İnnovative Integration for MOSS Partner" ödülüne layık görüldü.

2011

Deloitte Techology Fast 50 - EMEA 2011

İnnova bu yıl da, EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yerini aldı.

Oracle Partner Network FY2011 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü (2011)

İnnova, Oracle tarafından en başarılı iş ortaklarından biri olarak seçildi.

Deloitte Technology Fast50 Big Stars Turkey 2011 Üçüncülük Ödülü (2011)

6 yıldır üst üste Deloitte Teknoloji Fast 50 programında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almayı başaran İnnova, son beş yıldaki yüzde 800’ü aşan büyüme oranı ile 2011 sonuçlarında Big Stars Turkey 2011 kategorisinde üçüncü oldu.

Avrupa'nın En İyi E-Devlet Projesi (2011)

Kiosk İnnova’nın Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) için geliştirdiği ASKİMATİK’ler, Avrupa Self-Servis Birliği (EAFS) tarafından ‘En İyi E-Devlet Projesi’ ödülüne layık görüldü.

TBD Bilişim 2011 Hizmet Ödülleri Finansal Uygulama İkincilik Ödülü (2011)

İnnova, Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği 28. Ulusal Bilişim Kurultayı'nda Bilişim 2011 Hizmet Ödülleri Finansal Uygulama kategorisinde ikinci oldu.

İnnova, ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi'nde Finalist Oldu (2011)

İnnova'nın Beyrut'ta gerçekleştirdiği BankMed Sadakat Programı ve Hediye Kartı projesi, ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ödülleri kapsamında en başarılı yurtdışı projelerinde finalistler arasında yerini aldı.

Oracle Sunucu ve Depolama Sistemleri Kategorisinde Yılın İş Ortağı Ödülü (2011)

İnnova, Oracle Sunucu ve Depolama Sistemleri Kategorisinde Yılın İş Ortağı Ödülü'ne layık görüldü

2010

Oracle Partner Network FY2010 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü (2010)

İnnova, Oracle tarafından ‘İş Ortağı Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Deloitte Fast500 EMEA (2010)

İnnova, son 5 yıllık performansların değerlendirildiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2010 Programı’nda EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi (2010)

İnnova Bilişim Çözümleri, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2010 Programı’nda 5 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında.

2009

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde Birincilik Ödülü (2009)

İnnova, Türkiye bilişim sektörünün en başarılı firmalarının açıklandığı Bilişim 500 araştırmasının 2009 yılı sonucunda üçüncü yıl üstüste 'Çeşitli İş Uygulamaları' kategorisinde birinciliğini devam ettirdi.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi (2009)

İnnova Bilişim Çözümleri, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2009 Programı’nda 4 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında.

HP Yılın Yazılım İş Ortağı EMEA (2009)

İnnova Bilişim Çözümleri, bilgi teknolojileri yazılımları pazarında gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu yenilikçi çözümlerle 2009 yılında ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı’ ödülüne layık görüldü.

HP Yılın Değer Katan Satış Ortağı Ödülü (2009)

HP PartnerONE programı içerisinde 2008 yılı değerlendirmesinde İnnova kurumsal kategoride "Value Added Sales Partner ödülüne layık görüldü.

2008

Microsoft Yılın En Başarılı Projesi - TTNET Müzik, Video ve Oyun portalleri (2008)

5 milyondan fazla TTNET kullanıcısına hizmet veren TTNET MÜZİK, TTNET VİDEO ve TTNET OYUN portalleri, Microsoft tarafından 2008 yılının En Başarılı Projesi olarak seçildi.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde Birincilik Ödülü (2008)

İnnova, Türkiye bilişim sektörünün en başarılı firmalarının açıklandığı Bilişim 500 araştırmasının sonucunda, 2008 yılında “Çeşitli İş Uygulamaları” kategorisinde birinci oldu.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi (2008)

Deloitte Teknoloji Fast50 2008 Programı'nda İnnova, bir kez daha Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

'Oracle Accelerate çözümlerinde En Başarılı İş Ortağı' Ödülü (2008)

İnnova, Oracle tarafından Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Accelerate çözümlerinde en iyi performans gösteren iş ortaklarından biri olarak ödüllendirildi.

Symantec Yılın Teknik Uzmanı (2008)

Uluslararası ve yerli birçok dev firmaya teknoloji çözümleri sunan İnnova Bilişim Çözümleri çalışanı Vural Köyüstü 'Yılın Teknik Uzmanı' kategorisinde ödül aldı.

2007

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi (2007)

Deloitte Teknoloji Fast50 2007 Programı'nda İnnova, bir kez daha Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

Bilişim500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategori Birincisi (2007)

Interpro tarafından Türkiye'nin en büyük ilk 500 bilişim şirketinin açıklandığı Bilişim500 listesinde İnnova Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde birinci seçildi.

2006

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi (2006)

Deloitte Teknoloji Fast50 2006 Programı'nda İnnova Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

TESİD En Yaratıcı Fikir Ödülü (2006)

TESİD tarafından düzenlenen 2006 Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Yenilikçilik ödüllerinde Petrol Ofisi Auto Express Projesi "En Yaratıcı Fikir" ödülüne layık görüldü.

Mehmetçik Vakfı On-Line Ekosistem projesi Türkiye Birinciliği (2006)

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nce Türkiye genelinde düzenlenen yarışmada "Mehmetçik Vakfı On-Line Ekosistem Projesi" ile Türkiye birinciliği


2005

Oracle E-İş Çözüm Ortağı Ödülü (2005)

Oracle tarafından en iyi E-İş Çözüm Ortağı Ödülü İnnova'ya verildi.


2004

IBM En Yüksek Performanslı WebSphere Çözüm Ortağı (2004)

2003

Oracle E-Business Partner Award (2003)
Donanım, E-Devlet, Ar-Ge Interpro Finalist Ödülü (2003)

2002

Oracle En İyi Java Uygulama Projesi Ödülü (2002)

2001

Bilişim 500 Türkiye İnternet Yazılımı Sektör Lideri (2001)

Türkiye'nin ilk Bilişim 500 araştırmasında Yazılım Sektörü lideri İnnova seçildi

Microsoft En Başarılı Finans Sektörü Çözümü Ödülü (2001)