İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

PayFlex'ten Örnek Projeler

İnnova'nın PayFlex platformuyla gerçekleştirdiği tüm projeler.
DaruYou Gift Card Projesi

15 yıldır ödeme ve sadakat çözümleri alanında Ukrayna’da faaliyet gösteren System Integration firması, Ukrayna’nın en büyük hediye kartı sistemi DaruYou markasını PayFlex Gift Card altyapısını kullanarak hayata geçirdi. 2011 yılında başlatılan projenin birkaç ay içerisinde başarıyla tamamlanarak DaruYou ismi ile canlıya alınmasının ardından 2013 yılı itibariyle 150’den fazla marka ve 600 üzerinde işlem noktası ile Ukrayna’nın en büyük hediye kartı sistemi haline geldi.

Devamını Oku »
BankMed Müşteri Sadakat Projesi

Lübnan’da gerek bankacılık gerekse de müşterilerine sunduğu hizmet anlayışıyla her zaman öncü bankalar arasında yer alan BankMed, artan rekabet koşullarında öne çıkmak, kendini rakiplerinden farklılaştıran hizmetler sunmak için müşteri sadakat programını hayata geçirme kararı aldı. 2010 yılı içinde başlayan proje analizlerinde BankMed’in ve üye işyerlerinin beklentisi, sektörede kendilerine bir fark sağlayacak yenilikçi ve herkesi memnun edecek bir sadakat sistemiydi. Bu nedenle esnek bir yapıda, gerek banka gerekse de üçüncü parti iş ortaklarının memnuniyetini ve karlılığını sağlayacak bir proje arayışına başladılar.

Devamını Oku »
Saudi Telecom Company Müşteri Sadakat Uygulaması Saudi Telecom Company Müşteri Sadakat Uygulaması

Saudi Telecom Company (STC), aboneleri için konuştukça puan kazandıran bir sadakat sistemini hayata geçirdi. Bu sistem sayesinde kazanılan puanlar Suudi Arabistan'daki üye iş yerinde nakit para gibi kullanılabiliyor. Türkiye'de elektronik ödeme sistemleri konusunda pek çok büyük ölçekli projeye imza atan İnnova, bu projede de abonelerin kazandıkları puanları Suudi Arabistan'ın 2 bin noktasında nakit para gibi kullanılabilmesi için gereken bilişim altyapısını kurdu.

Devamını Oku »
Nedjma Müşteri Sadakat Uygulaması Nedjma Müşteri Sadakat Uygulaması

Watania Telecom bünyesindeki mobil operatör Nedjma (Watania Telecom Algeria), müşterilerini ödüllendirmek, onlara maddi faydalar ve çeşitli avantajlar sunarak markaya olan bağlılıklarını artırmayı amaçlıyordu. Nedjma bu hedefe, birçok ülkede dev projelerle başarısını kanıtlamış olan İnnova’nın Payflex Loyalty çözümüyle ulaşmayı tercih etti. İnnova, projede analiz, tasarım, geliştirme, test ve devreye alma süreçlerini yürüterek, Nedjma’nın 10’u aşkın ayrı sistemi ile entegrasyonu gerçekleştirdi.

Devamını Oku »
Qatar National Bank Müşteri Sadakat Uygulaması Qatar National Bank Müşteri Sadakat Uygulaması

Müşteri sadakati, artan rekabet şartlarında bankalar için kritik önem taşıyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük bankası Qatar National Bank (QNB) de geniş yelpazedeki müşteri kitlesi için özelleştirebileceği bir sadakat (loyalty) programı aramaktaydı ve İnnova'nın, başarısını pek çok defa ispatlamış PayFlex Loyalty ürününde karar kıldı.

Devamını Oku »
Avea Mobil Ödeme Çözümü Avea Mobil Ödeme Çözümü

Türkiye'nin ilk ve tek GSM 1800 operatörü olan Avea, 2004’de kuruldu. 2 bin 600 çalışana sahip Avea büyürken teknolojiye sürekli olarak yatırım yapıyor. Avea, internetten alışveriş yapmak isteyip de kredi kartı bulunmayan ya da kullanmak istemeyen müşterilere alternatif bir ödeme şekli sunabileceği ve kredi kartı ile ödeme sistemini kendi web sitesinde hayata geçiremeyecek olan KOBİ’lere bir alternatif sunarak pazarı büyütebileceği bir ödeme sistemi arayışı içine girdi.

Devamını Oku »
Korek Telekom Kontör Satış Sistemi Korek Telekom Kontör Satış Sistemi

Kuzey Irak'ın en hızlı büyüyen GSM operatörü Korek Telekom ve onun ana distribütörü Delta Communications, ön ödemeli müşterilerinin elektronik ortamda kontör yüklemeleri için İnnova ile çalışıyor. Bu projenin en önemli özelliği sistemin çalışması için gereken tüm donanım ve yazılım altyapısının İstanbul’daki veri merkezi üzerinde tutuluyor olması... Böylece Kuzey Irak’taki bir cep telefonu abonesi Korek Telecom’un herhangi bir bayisinden cep telefonuna kontör yüklemek istediği zaman, tüm bilgiler İnnova’nın İstanbul’daki veri merkezine geliyor, işlem burada yapılarak, kontör satışı Irak’ta gerçekleşiyor.

Devamını Oku »
Ukrayna Mobil Loto Uygulaması Ukrayna Mobil Loto Uygulaması

Ukrayna'da Loto artık cep telefonu üzerinden oynanabiliyor. Bu yenilikçi uygulamada İnnova'nın PayFlex platformu kullanılıyor. Ukrayna'da Süper Loto ve Loto Maxima isimli şans oyunlarını cepten oynamak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken ücretsiz bir kısa mesaj göndererek, Mobil Loto Java uygulamasını cep telefonlarına indirmek.

Devamını Oku »
ING Bank Tahsilat Sistemi ING Bank Tahsilat Sistemi

Oyak Bank’ı satın alarak 2008 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ING Bank, küresel finans dünyasının en büyük oyuncularından biri. Türkiye pazarında büyümeyi hedefleyen ING Bank, 367 şubesi, 825 ATM’si ve 7/24 hizmet veren İnternet ve Telefon bankacılığı ile Türkiye’nin en büyük 7 bankasından biri konumunda.

Devamını Oku »
T-Bank PayFlex Collection Tahsilat Sistemi T-Bank PayFlex Collection Tahsilat Sistemi

Ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı ve bireysel bankacılık hizmetleri sunan T-Bank, yeni açılan şubeleriyle hızla büyüyen bir banka. Şube sayısını 27’e çıkaran banka, küçük ve orta boy işletmeler segmentinde Türkiye’nin hizmet kalitesinde lider bankası olmayı hedefliyor. T-Bank, yeni şube açılışlarıyla beraber kurum tahsilatlarını daha hızlı biçimde gerçekleştirebilmek amacıyla İnnova işbirliğiyle “PayFlex Collection” uygulamasını hayata geçirdi.

Devamını Oku »
Kuveyt Türk Fatura Tahsilat Sistemi Kuveyt Türk Fatura Tahsilat Sistemi

1989 yılından beri faaliyet göstermekte olan Kuveyt Türk, faizsiz finansal ve hizmet ürünleri sunmayı kendisine ilke edinmiş Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biridir. Kuveyt Türk, müşterilerine komple bir hizmet sunmak amacıyla fatura tahsilat işlemlerinin online olarak yönetilebilmesine ve fatura tahsilat işlemlerinde hata payının ortadan kaldırılmasına ihtiyaç duyuyordu. Bu kapsamda, Kuveyt Türk, İnnova’nın PayFlex platformunda bulunan Tahsilat Sistemini tercih etti.

Devamını Oku »
ÖSYM Tahsilat Sistemi ÖSYM Tahsilat Sistemi

1974 yılında kurulan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, kısaca ÖSYM, 2006 yılında yeni bir hizmet başlatarak Aday Kayıt işlemlerinin internet üzerinden de yapılabilmesine olanak sağlayan teknoloji altyapısını hayata geçirdi. Diğer yandan öğrencilerin sınav harçları hala eski yöntemlerle toplanmaya çalışılıyordu. Bankalarla ÖSYM arasındaki offline bağlantı, hızla gerçekleştirilen kayıt işlemlerini yavaşlatıyor ve elle yapılan bazı işlemler yüzünden kayıtlarda bazı sorunlar ortaya çıkabiliyordu. ÖSYM, başvuru sahiplerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek ve yoğun tempodaki zaman kaybını minimuma indirebilmek için başvuru sürecini kısaltacak arayışlarına başladı. Açılan kamu ihalesini kazanan ve Türkiye’nin online tahsilat sistemleri alanındaki lider teknoloji firması olan İnnova ile çalışmaya başlandı.

Devamını Oku »
Ukrayna System Integration Kontör Satış Uygulaması Ukrayna NPay Kontör Satış Uygulaması

Ukrayna'da sokak satıcılarının müşteri ön-ödemeli hatlarına kontör yükleme işlemlerini mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmesi sağlanmıştır. Sistem anlık olarak Ukrayna'da mevcut 6 GSM operatörünü desteklemektedir ve parametrik ayarlar ile sisteme dahil olacak yeni operatörler eklenebilmektedir. Sokak satıcıları aynı zamanda mobil cihaz uygulaması üzerinden yaptığı işlemleri yönetebilmektedir. Mobil cihaz uygulamaları J2ME temelli olup PayFlex platformu tarafından sağlanan güvenlik altyapısını ile iletişim sağlamaktadırlar.

Devamını Oku »

PAYFLEX ÇÖZÜMLERİNİ TERCİH EDEN KURULUŞLAR

ING Bank İş bankası Kuveyttürk Moldcell ÖSYM PTT RBS Şekerbank Societe Generale T-bank Vakıfbank Yapı Kredi Abank Akbank Anadolu Bank Azercell Bank Pozitif Bilyoner Citi Denizbank Euro Bank Fortis Avea