İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

SAP-İnnova İş Ortaklığı

SAP’nin üst seviye iş ortağı İnnova, sektörel tecrübelerini SAP çözüm ve hizmetleriyle birleştiriyor. Kurumların ihtiyaçlarını uçtan uca tek elden karşılıyor.

Osman Karslıoğlu

SAP Direktörü - TTG

Bu konuda daha fazla bilgi almak için doğrudan çözüm danışmanımızla temasa geçebilirsiniz.

90 212 329 7315

Türkiye’nin lider çözüm sağlayıcıları arasında bulunan İnnova, SAP yelpazesindeki tüm ürün, çözüm ve hizmetleri, mevcut sistemler ile entegre ederek, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sunuyor. SAP’nin en yüksek seviyedeki kanal iş ortağı (SAP Gold Partner) olan İnnova, SAP ekosistemini oluşturan pek çok ürün ve çözümde kurulum, entegrasyon ve lisanslama hizmetlerinı uçtan uca sunuyor.

TÜM SAP HİZMETLERİSAP Managed Services


İnnova’nın tamamen SAP ürün ve çözümlerine yönelik hizmetlerini kapsayan SAP Managed Services (SAP Yönetilebilir Hizmetleri), kurulumdan bakım ve güncellemeye, operasyondan yükseltme işlemlerine kadar uçtan uca çözüm sunuyor. Kurumlar, İnnova’nın profesyonel SAP personeliyle sunduğu bu hizmetler sayesinde ana iş süreçlerini sekteye uğratabilecek çok önemli risklerden kurtuluyor. SAP Managed Services ile ilgili daha fazla bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.


Proje ve Yazılım Geliştirme Hizmetleri


İnnova’nın Proje Yönetimi Hizmetleri; Zaman, maliyet ve kalite faktörlerini göz önünde tutarak SAP projelerinin en etkin bir biçimde hayata geçirilebilmesini sağlıyor. ASAP ve PMI standartlarına uygun olarak tasarlanan proje süreçlerinde tüm kaynaklar maksimum verim için planlanıyor, yönetiliyor ve kontrol ediliyor. Yazılım/uygulama geliştirme hizmetleri kapsamındaysa, SAP çözümlerinin sektörel ihtiyaçlara uyarlanması ve mevcut sistemlerle entegrasyonunun sağlanması mümkün hale geliyor.SAP Basis Hizmetleri


Teknik ve yapısal standartlarını, SAP AG’nin “Partner Center of Expertise” sertifikası ile belgeleyen İnnova, etkin ve sürdürülebilir SAP Basis sistem yönetim stratejileri, araçları ve tecrübesi ile sistemlerinizin güvenli ve yüksek performanslı bir biçimde hizmet vermesini sağlar. SAP Basis Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

SUNDUĞUMUZ SAP ÇÖZÜMLERİ

ÇÖZÜM SAĞLADIĞIMIZ SAP TEKNOLOJİLERİ

İnnova’nın sunduğu tüm çözüm ve hizmetler hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

SEKTÖREL SAP ÇÖZÜMLERİMİZ

SAP IS-T/RM-CA (Telekomünikasyon)

SAP'nin Telekominikasyon sektörüne özel çözümü: Ciro Yönetimi ve Sözleşme Muhasebesi (RM-CA), sözleşme hesabı bazında gelir ve tahsilat süreçlerinin yönetimini sağlıyor. SAP FI modülüyle doğrudan entegre bir biçimde çalışabilen RM-CA, Telekom operatörlerinin Ödeme, fatura düzeltme, gecikme faizi hesaplama, fatura taksitlendirme, ihtar ve şikayet yönetimi süreçlerini uçtan uca ele alıyor.


SAP IS-Utilities (Altyapı Hizmetleri)

Elektrik, su, doğalgaz, enerji üretim, dağıtım ve perakende alanlarında, tüm iş süreçleri tek bir entegre SAP çözümünde toplanıyor. Bu tip kamu ve altyapı hizmetleri sunan kurumlar, SAP IS-Utilities ile süreçlerini tek bir sistemden yönetebiliyor, regülasyonlara hızlı bir şekilde uyum sağlıyor ve maksimim müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde yapılanabiliyor.


Detaylı bilgi için tıklayın.

SAP İş Ortaklıkları

SAP Gold Partner

“PCoE certified” Bakım ve destek hizmeti

Detaylı bilgi için…

SAP Services Partner

SAP Recognized Expertise in Business Intelligence

Detaylı bilgi için…

SAP İLE İLGİLİ HABERLER

SAP E-İŞLER ENTEGRASYONU