İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Ukrayna Mobil Loto Uygulaması

Ukrayna'da Süper Loto ve Loto Maxima isimli şans oyunlarını cepten oynamak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken ücretsiz bir kısa mesaj göndererek, Mobil Loto Java uygulamasını cep telefonlarına indirmek.

Cepten Loto

Ukrayna'da Loto artık cep telefonu üzerinden oynanabiliyor. Bu yenilikçi uygulamada İnnova'nın PayFlex platformu kullanılıyor. Ukrayna'da Süper Loto ve Loto Maxima isimli şans oyunlarını cepten oynamak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken ücretsiz bir kısa mesaj göndererek, Mobil Loto Java uygulamasını cep telefonlarına indirmek.

Ödüller cebe geliyor

Ukrayna'daki mobil Loto uygulaması sayesinde şans oyunlarındaki çeşitliliği artıran kurum, aynı zamanda ödül sisteminde de önemli bir avantaj yakalıyor. Kullanıcılar kısa mesaj ile katıldıkları şans oyununda kazandıkları belli tutarın altındaki ödülleri doğrudan cep telefonu hattı üzerinden kavuşuyor. Dolayısıyla ödül dağıtımında işlem sayısı da azalmış oluyor.

Firma İsmi Ukrayna Ulusal Piyango Kurumu
Çözüm PayFlex Mobil Uygulamalar
Sektör Telekomünikasyon

Mobil loto uygulaması üzerinden oynanan oyunlarda, şanslı numaraları tutturan abonelerin kazandıkları belli bir miktarın altındaki ikramiyeler anında kullanıcının cep telefonu hesabına yükleniyor. Belirlenen limitin üzerindeki büyük ödüllerde ise kazanan kişinin şahsen Ukrayna Ulusal Piyango (Ukrainian National Lottery) kurumunun ofislerinden birine başvurması gerekiyor. Bu başvuruda kullanıcının elektronik loto kuponunu doğrulayan java uygulamalı cep telefonunu da yanında bulundurması gerekiyor.

Mobil loto uygulaması kapsamında Ukrayna'da oyuncular, Süper Loto ve Loto Maxima isimli şans oyunlarını ücretsiz bir kısa mesaj gönderip, Mobil Loto Java uygulamasını cep telefonlarına indirerek oynayabiliyorlar. Ayrıca, ülkenin 3 büyük kurumu ve oyuncular arasındaki para akışı, güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Sistem ile sağlanan hizmetler

  • Mobil Cihaz Uygulaması
  • Sunucu Uygulaması
  • Özel Güvenlik Altyapısı
  • Entegrasyonlar